Calculator – Fujitsu ESPRIMO P900
Calculator – Fujitsu ESPRIMO P900. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2600 MHz Intel Pentium Processor G620 3M Cache, 2.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:- 1 x RJ45
– 3 x PCI Express
– 1 x PCI
– 14 x USB
– 2 x PS2
– 1 x DVI
– 1 x Serial
– 1 x DisplayPort
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Conexant CX20642
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 500 GB |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |

















Reviews
There are no reviews yet.