Calculator GIGABYTE BRIX Intel Core i7-4500u
Calculator GIGABYTE BRIX Intel Core i7-4500u. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 1800 MHz Intel Dual Core i7-4500U Processor 4M Cache, up to 3.00 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3
Unitate Stocare::256GB SSD
Placa Video:Intel?? HD Graphics 4400
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1x Combo
1 x Mini DP
1 x HDMI
1 x Retea (RJ45)
4 x USB 3.0
Carcasa Model/Tip:Micro PC BRIX
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiuni: 11.44 x 10.76 x 2.99 cm
Sursa (W): 65
Informatii suplimentare
| Marca | Brix |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.