Calculator – HP Compaq Elite 8100 core i3
Calculator – HP Compaq Elite 8100 core i3. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2930 MHz Intel Core i3-530 Processor 4M Cache, 2.93 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel GMA 4500MHD Dynamic Video Memory Technology 5.0
Unitate optica:DVD-RW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 2 x PCI Express 2.0 x16
– 1 x PCI Express 2.0 x1
– 3 x PCI
– RAID 0/1
– Porturi:
– 1 x RJ45
– 6 x USB 2.0
– 1 x serial port
– 1 x DisplayPort
– 1 x VGA
– 2 x PS/2
– LAN Intel 82578
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Realtek ALC361
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.