Calculator – HP 8300 Tower
Calculator – HP 8300 Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-3470 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500, pana la 1.7 GB RAM + slot PCIe 16x
Unitate optica:DVDRW
Conectivitate:- 6 x USB 2.0
– 4 x USB 3.0 4
– 1 x RJ-45
– 1 x Microfon
– 1 x Intrare audio
– 1 x Iesire audio
– 1 x VGA
– 1 x Display port
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, e-SATA, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.