Calculator – HP EliteDesk 800 G1 USDT Core i5
Calculator – HP EliteDesk 800 G1 USDT Core i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2900 MHz Intel QUAD Core i5-4570S Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 sau vezi upgrade
Tip Memorie:749 15
Unitate Stocare::240 Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4400
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:6 x USB 2.0
4 x USB 3.0
1 x VGA
1 x Display port
1 x RJ-45
Carcasa Model/Tip:Desktop USFF (Mini PC)
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Home MAR Refurbished optional upgrade la Windows 10 pro + 70 lei Garantie 3 ani la produs
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Alimentare
Putere sursa 135 W
Dimensiuni fizice
Culoare Negru
Dimensiuni 251 x 66 x 254 mm
Greutate 4 Kg
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 240 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 2-3 Ani |
















Reviews
There are no reviews yet.