Calculator – Lenovo ThinkCentre M82 Quad-Core
Calculator – Lenovo ThinkCentre M82 Quad-Core. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel Core i5-3470 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz)
Memorie RAM:4 GB DDR3
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4000
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
– 4 x USB 3.0
– 4 x USB 2.0 (2 pe spate + 2 in fata)
– 1 x RJ45
– 1 x VGA
– 1 x DisplayPort
– 3 x Audio
– 1 x PCI Express x1
– 1 x PCI Express x16
– 2 x PCI
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |















Reviews
There are no reviews yet.