Dell OptiPlex 3060 SFF i7-8700 Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3060 SFF i7-8700 Windows 10 Pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3200 Intel HEXA Core i7-8700 Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
1 x DisplayPort
1 x HDMI
4 x USB 2.0
8 x USB 3.1
1 x RJ45
2 x Audio
Sloturi:
1 x PCI Express x16
1 x PCI Express x1
1 x M.2 (22 x 80mm/22x30mm)
1 x M.2 (22.30mm)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Cablu Alimentare
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Laptop – Lenovo ThinkPad T480s core i5-8350u Touchscreen
Prețul inițial a fost: 1.745 lei.1.389 leiPrețul curent este: 1.389 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.