Dell Precison T3610 Workstation Tower E5-1620 V2
Dell Precison T3610 Workstation Tower E5-1620 V2. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3700 MHz Intel QUAD Xeon Processor E5-1620 v2 10M Cache, 3.70 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD
Placa Video:NVIDIA QUADRO k620
Unitate optica:DVD-ROM
Retea:Gigabit Ethernet;
Conectivitate:2 x PS/2,
Audio In,
Audio Out,
1 x Ethernet (RJ-45),
4 x USB 3.0,
6 x USB 2.0,
1 x Serial (RS-232)
Carcasa Model/Tip:Tower
Sunet:Integrata HD Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Sloturi:
1 x PCI,
1 x PCI-E x1,
1 x PCI-E x16 wired as x4,
2 x PCI-E x16
Gama: Design & Graphic, Proectare
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Stocare | 256 GB SSD |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 10 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Unitate Optica | DVD |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.