Fujitsu CELSIUS W5010 Hexa Core i5-10600
Fujitsu CELSIUS W5010 Hexa Core i5-10600. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3300 Mhz Intel HEXA Core i5-10600 Processor 12M Cache, up to 4.80 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade 4 sloturi max 128 GB
Unitate Stocare::512GB SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Audio: line-in
1 x Audio: line-out
1 x Rj-45
Usb fata:
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 2×1
1x USB 3.2 Gen 2×1 Type-C (supports up to 15 W)
Usb spate:
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 1×1
2x USB 3.2 Gen 2×1
2 x DisplayPort
4 x Audio
Sloturi PCI:
2 x PCI Express 3.0 x1
1 x PCI Express 3.0 x16 (wired x4)
1 x PCI Express 3.0 x16
2 x M.2 NVMe PCIe 3.0 x4
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC623
Starea produsului:Produsul este NOU, Open Box, se livreaza in cutia originala alaturi de cablu de alimentare.
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |














Reviews
There are no reviews yet.