HP Compaq 8000 Elite PC
HP Compaq 8000 Elite PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Core 2 Duo Processor E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)
Alege Model Procesor:Intel Core 2 Duo
Memorie RAM:4 GB DRR3 – MAX-16 GB (6 sau 8 GB – vezi upgrade)
Unitate Stocare::250 GB sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel Graphics Media Accelerator 4500 (integrated)
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Ethernet
Conectivitate:10 x USB 2.0
1 x audio headphone jack
1 x microphone in
1 x audio in
1 x audio out
1 x DisplayPort
1 x eSATA (optional)
1 x parallel (optional)
1 x PS/2 keyboard
1 x PS/2 mouse
1 x RJ-45
1 x serial
1 x serial (optional 2nd)
1 x VGA video
Expansion slot:
3 full-height PCI
2 full-height PCI x16
1 full-height PCIe x1
Media devices
Sunet:Realtek ALC261
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD, 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, e-SATA, Retea (RJ-45), Serial, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.