LENOVO M75q-1 Tiny Ryzen 5 PRO 3400GE windows 3 Ani gar.
LENOVO M75q-1 Tiny Ryzen 5 PRO 3400GE windows 3 Ani gar.. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3300 MHz QUAD CORE AMD Ryzen 5 PRO 3400GE up to 4 GHzache L3: 4 MB (shared)
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Radeon RX Vega 11
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1x Combo Audio
1 x Display port
1 x HDMI
1 x Retea (RJ45)
3 x USB 3.0
2 x USB 3.1
1 x USB Type-C
Carcasa Model/Tip:Micro PC
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Bays 2.5 inch:1
M.2 2280 SATA / PCIe:1
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | AMD |
| Generatie Procesor | AMD |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.