Lenovo M90t MT i7-10700
Lenovo M90t MT i7-10700. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 2900 MHz Intel Octa Core i7-10700 Processor 16M Cache, up to 4.80 GHz
Memorie RAM:32/64 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD NVME sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ-45
1 x USB Type-C
8 x USB 3.2
1 x HDMI
2 x DisplayPort
1 x Serial
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:1 x PCIe x16
1 x PCIe x4
1 x PCIe x1
1 x M.2 2230 (wireless)
2 x M.2 2280 (stocare)
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.