Lenovo ThinkCentre M90Q Tiny i5-13500 win 10/11 Pro Gar. 3 Ani
Lenovo ThinkCentre M90Q Tiny i5-13500 win 10/11 Pro Gar. 3 Ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6+8 Core6 x 2500 MHz + 8 x 1800 MHz 20x Threads Intel 14 core Core i5-13500 Processor 24M Cache, up to 4.80 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR5
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 770
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.1
Conectivitate:2 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
4 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A
1 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B
1 x NumAr de DisplayPort 1.4
1 x Numarul de porturi HDMI 2.1
1 x Port combo caasti/microfon
1 x Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
Carcasa Model/Tip:Tiny (Mini PC)
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare:Negru
Dimensiune (mm): 179 x 182.9 x 36.5 mm
Greutate (Kg): 1,25
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen13 |
| Nuclee procesor | 8+6 Core – 20 Tread |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | Bluetooth, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.