Monitor 22 inch BenQ G2200WT
Monitor 22 inch BenQ G2200WT. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):22
Diagonala:22 inch LCD
Intensitate luminoasa:300 cd/mp
Contrast:1000:1; dinamic 2500:1
Rezolutie optima:1680 x 1050 pixeli
Multimedia:ecran rotativ 180 grade
Unghi vizibilitate H/V:160/160 grade
Conectivitate:VGA
DVI
Standarde:TCO 03
Consum:45 W
Alte informatii:Tehnologie Senseye+Photo
Dimensiune punct 0.282 mm
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Tip Panou | LCD |
| Conectivitate | DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkStation P340 Tower i7-10700k P2200 5Gb Win 10/11 Pro 3 Ani Gar
Prețul inițial a fost: 6.222 lei.5.455 leiPrețul curent este: 5.455 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.