PC+ Monitor 22 INCH + Webcam – DELL Optiplex 3020 cu Dell P2211HT LED 22 inch Full HD
PC+ Monitor 22 INCH + Webcam – DELL Optiplex 3020 cu Dell P2211HT LED 22 inch Full HD. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-4570 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):22
Diagonala:Monitor 22 inch Dell P2211HT LED 22 inch Full HD VGA Da USB 2 DVI Da Display Port Da
Placa Video:Intel HD Graphics 4600, pana la 1.7 GB RAM
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:6 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x VGA
1 x Display port
1 x RJ-45
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:PC:
Culoare Negru
Dimensiuni 312 x 290 x 93 mm
Greutate 6 Kg
Monitor:
Diagonala 22 inch
Tip ecran LED
Rezolutie afisare 1920 x 1080 pixeli
Timp de raspuns 5 ms
Contrast tipic 1000:1
Luminozitate 250 cd/mp
Unghi de vizualizare orizontal/vertical 170/160 grade
Culoare Negru
Greutate cu stand 5.08 Kg
Dimensiuni cu stand 514 x 184 x 447 mm
Consum operational 25 W
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Diagonala Ecran | 22 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
















Reviews
There are no reviews yet.