Server Rack 2U – Dell PowerEdge C6100 24xSFF 2.5
Server Rack 2U – Dell PowerEdge C6100 24xSFF 2.5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 12 x 2930 MHz Intel HEXA Core Xeon Processor X5670 12M Cache, 2.93 GHz, 6.40 GT/s Intel???? QPI
Memorie RAM:256GB DDR3 ECC REG 48 sloturi memorie 768 GB MAX
Unitate Stocare::8 x 900 GB SAS Compartimente HDD/SSD 24 x 2.5
Retea:4 x RJ-45 10/100 Mbps, 8 x RJ-45 10/100/1000 Mbps, 8 x USB 2.0
Conectivitate:Putere sursa:2 x 1100W
H700 Raid Controller
Altele:Model PowerEdge C6100
Forma Rackmount 2U
Windows Svr Std 2019 64Bit English 1pk DSP OEI DVD 16 Core – P73-07788 + 4400 lei
Win Svr Essentials 2019 64Bit English 1pk DSP OEI DVD 1-2CPU – G3S-01299 + 2500 lei
Garantie 2 ani + 10%
Garantie 3 ani + 20%
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X1100W |
| Marca | Dell |
| Stocare | nespecificat |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 8 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 256 GB |
| Tip memorie | DDR3 ECC REG |
| Format Stocare | SAS 2.5 inch, SSD 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| OS: | Fara OS |













Reviews
There are no reviews yet.