Laptop – Toshiba Dynabook Satellite B554/L
Laptop – Toshiba Dynabook Satellite B554/L. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2400 Mhz Intel Core i3-4000M Processor 3M Cache, 2.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::128 Gb SSD sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED- backlit Anti-Glare 1366 x 768 pixeli pixeli
Placa Video: Intel HD Graphics 4600
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI USB
Conectivitate:3 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x VGA
1 x eSATA
1 x HDMI
1 x RJ-45
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Webcam:WEBCAM pe USB cu MICROFON Integrat (contracost)
Informatii suplimentare
| Marca | Toshiba |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 128 GB SSD, 320 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
HP ProDesk 400 G4 SFF Core i5-6500 W10p Gar 3 Ani
Prețul inițial a fost: 586 lei.515 leiPrețul curent este: 515 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.