Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
Dell Precision T7820 – 2x Xeon Gold 6140 – 64GB – 1TB SSD – RTX 4000 8GB
Monitoare Touchscreen ELO 2201L 21.5 inch Full HD USB
| Marca | Elo |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | DVI, USB Tip B, VGA |
| Garantie | 1 An |
| Clasificare Produse | Grad A |
| Tip Panou | LCD, TouchScreen |
POS – All in One Dell Optiplex 7010 USFF Monitor Elo 1515L 15 inch
| Marca | Dell |
|---|---|
| OS: | Ubuntu, Windows 10 Trial |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 240 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 15 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Rezoluție | 1024×768 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| Garantie | 1 An |
POS Lenovo ThinkSmart Hub 11H10002MT, 10 inch, All in One i5-8365u
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 10 inch |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | Audio, HDMI, USB |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| OS: | Grad A Garantie 2-3 Ani Licenta Windows inclus Grad A Garantie 3 Ani doar cu Licenta Windows |
| Generatie Procesor | Gen8 |
POS HP RP9 G1 9015 i5-6500 15.6 inci cu/fara Display Client
| Marca | HP |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 15 inch |
| Conectivitate | Audio, DisplayPort, Rj-45, Serial, Touch, USB |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A, Grad A- |
| OS: | Ubuntu, Windows 10 Trial |
Sistem POS SH HP MX10 Retail Solution 10 inch Full HD+
| Marca | HP |
|---|---|
| OS: | Ubuntu, Windows 10 Trial |
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 64 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 10.1 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| Garantie | 1 An |
POS HP MP9 G4 Elo 2201L Full HD Hexa Core i5-8500T
| Marca | HP |
|---|---|
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Rj-45, Touch, USB |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| Garantie | 1 An |
Sistem POS NOU 15 inci AiO-1580 i5-4200U 2 x Serial, HDMI, Wireless
| Marca | NULL |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 15 inch |
| Conectivitate | Bluetooth, HDMI, Port Serial, Retea (RJ-45), S-Video, USB 2.0, Wi-Fi |
| Placă video | Integrata |
| Rezoluție | 1024×768 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| OS: | Ubuntu, Windows 10 Trial |
| Garantie | 1 An |
POS NOU 15 inci AiO-1589 Touchscreen
| Marca | NULL |
|---|---|
| OS: | Ubuntu, Windows 10 Trial |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 15 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Rezoluție | 1024×768 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| Garantie | 1 An |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- POS All In One (6)
Procesor
- Core i5 (3)
Memorie Tip
- DDR3 (1)
Capacitate Stocare SSD
- 128 GB SSD (4)
- 240 GB SSD (1)
- 256 GB SSD (1)
- 64 GB SSD (1)
Tip placa video
- Integrata (1)
Tip Panel
- LCD (1)
- TouchScreen (1)
Porturi – Interfete I/O
Sistem de operare
Garantie
- 1 An (6)
- 1 sau 3 ANI (1)
- 1, 2 sau 3 ANI (1)














