WorkStation – HP Z420 K4000 3 GB 192 biti
WorkStation – HP Z420 K4000 3 GB 192 biti. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3200 MHz Intel HEXA Xeon Processor E5-1650 12M Cache, 3.20 GHz, 0.0 GT/s Intel?? QPI
Memorie RAM:32 GB DDR3
Unitate Stocare::256GB SSD sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro K4000 3GB GDDR5 192-bit 2 x DisplayPort, 1 x DVI
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x16 PCIe Gen3
1 x8 PCIe Gen3
1 x8 PCIe (x4) Gen2
1 x4 PCIe (x1) Gen2
1 PCi
1 x RJ4510/100/1000
5 x USB 2.0
4 x USB 3.0
2 x IEEE 1394a
1 x Casti
1 x Microfon
2 x DisplayPort
1 x DVI
2 x PS/2
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:DA
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Sloturi PCI:
1 x PCIe Gen 3 x16
1 x PCIe Gen 3 x4
1 x PCIe Gen 3 x16 (wired x4)
1 x PCIe Gen 3 x1
1 x M.2 PCIe Gen 3 x4
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon 12 Core, Intel Xeon 16 Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 14 MB |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread, 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 3 |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.