Monitor LCD 19" – Fujitsu SCENICVIEW P19-3P
Monitor LCD 19″ – Fujitsu SCENICVIEW P19-3P. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):19
Diagonala:Flat Panel LCD TFT (Active Matrix), 5:4
Intensitate luminoasa:300 cd/m2
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1280 x 1024
Multimedia:ECRAN ROTATIV ; PICIOR REGLABIL INALTIME
Unghi vizibilitate H/V:170/170
Conectivitate:DVI-D, VGA
Standarde:TCO 03, EN 60950, EN 61000-3-2, GS, ISO 13406-2, VESA FPMPMI, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Class B, DDC/CI, RoHS, WEEE
Consum:35 ENERGY STAR Qualified , EPEAT Silver
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 19 inch |
| Marca | Fujitsu |
| Rezoluție | 1280×1024 |
| Tip Panou | LCD |
| Conectivitate | DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Dell Latitude 5580 i5-7220U
Prețul inițial a fost: 1.170 lei.1.065 leiPrețul curent este: 1.065 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2660 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768, 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Gri, Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |















Reviews
There are no reviews yet.