Monitor 22 inch LED Fujitsu B22W-7
Monitor 22 inch LED Fujitsu B22W-7. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):22
Diagonala:TFT LED
Intensitate luminoasa:250 (cd/mp)
Contrast:1000:1; Contrast dinamic 2 000 000:1
Rezolutie optima:1680 x 1050
Multimedia:Boxe integrate 2 x 1.5W
Unghi vizibilitate H/V:170/170
Conectivitate:nterfata:
1 x VGA
1 x DVI
1 x DisplayPort
4 x USB 2.0
2 x Audio
Alte informatii:disponibil doar pe culoare alb
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Fujitsu |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Difuzoare, Display Port, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 5060 SFF i3-8100
Prețul inițial a fost: 1.040 lei.749 leiPrețul curent este: 749 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.