Alimentator Dell 45W 19.5v 2.31A pin subtire
77 lei TVA Inclus
In Stoc
Alimentator Dell 45W 19.5v 2.31A pin subtire. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
In Stoc
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Conectivitate:Alimentator Dell 45 Watt 19.5v/2.31a pin subtire, original
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z440 Tower E5-1660 V4 P620
Prețul inițial a fost: 1.550 lei.1.395 leiPrețul curent este: 1.395 lei. TVA Inclus In Stoc
Cod produs:PB41847-1| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
RAM: 16 max 32 • SSD: 512 • Video: Dedicata • Gar: 1 sau 3 ANI • OS: Ubuntu, Win 10 Trial















Reviews
There are no reviews yet.