HP EliteDesk 800 G2 SFF I5-6500
HP EliteDesk 800 G2 SFF I5-6500. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Tip Memorie:949 22
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x USB 3.0
2 x USB 2.0 (1 cu incarcare rapida)
1 x intrare linie audio
1 x iesire linie audio
Partea din spate:
6 x USB 3.0
1 x serial
1 x serial
2 x PS/2 (tastatura si mouse)
1 x VGA
2 DisplayPort
1 intrare linie audio
1 iesire linie audio
1 RJ-45
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:1 PCIe x16
1 PCIe x4 (x16)
2 PCIe x1
Culoare:Negru
Dimensiuni: 33.9 x 37.9 x 10 cm
Forma carcasa: SFF
Greutate (Kg): 7.6
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| OS: | Windows 10 Pro |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z6 G4 2 x Gold 6138 Quadro P1000 4GB
Prețul inițial a fost: 6.780 lei.5.759 leiPrețul curent este: 5.759 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 20 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 30 MB |
| Nuclee procesor | 20 Core – 40 Tread |
| Memorie RAM | 48 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 4 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Dell OptiPlex 7060 SFF i7-8700
Prețul inițial a fost: 1.945 lei.1.639 leiPrețul curent este: 1.639 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.