9.088 lei
Sub-total: 9.088 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
9.088 lei
Sub-total: 9.088 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Dell OptiPlex 3050 Micro Pc Core i7-7700t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7050 SFF i5-6500 win 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7040 SFF i5-6500 win 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Laptop – Dell Latitude 5590 15.6 inch i7-8650u Windows 10 Pro Garantie 3 Ani
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Calculator – Dell OptiPlex 3070 SFF Core i5-9400
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8, Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Workstation – DELL Precision T5810 12 core E5-2690v3 M4000 8 GB
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Stocare | 2 TERA, 512 SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon 12 Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 30 MB |
| Nuclee procesor | 12 Core – 24 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Calculator – PC Dell OptiPlex 3050 Micro Pc i3 Gen6
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell OptiPlex 3050 SFF I5-7500 Win 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Calculator – Dell Optiplex 5070 Tower i7 Gen 9
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Monitor LCD 22 inch Dell P2217
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3 Ani |
Monitor DELL U2515Hc LCD 25 inch – QHD 2K
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 25 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 2560 x 1440 2K |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Casti Audio, Display Port, HDMI, Hub USB |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3 Ani |
Monitor – Dell P2417H 24 Inch
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Garantie | 3ANI |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
Dell OptiPlex 3050 Micro Pc i5-7500t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7050 Micro PC i5-7500t win 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5580 i5-7220U
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2660 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768, 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Gri, Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Calculator – Dell OptiPlex 7070 MT Core i5-9500 Win10/11Pro 3 Ani Garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (5)
- Desktop SFF (39)
- Mini Pc (60)
- Rackabil 1U (4)
- Rackabil 2U (5)
- Tower (57)
Procesor
- 12 x Xeon (2)
- 2 x Intel Xeon 16 Core (1)
- 2 x Xeon E5 (1)
- 2 x Xeon Gold (4)
- 2 x Xeon Platinum (4)
- 4 x Xeon (1)
- 2 x Intel 24 Core (2)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (2)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (1)
- 2 x Intel Xeon Ten Core (2)
- Core i3 (32)
- Core i5 (84)
- Core i7 (69)
- Core I9 (3)
- Intel Xeon 12 Core (1)
- Intel Xeon 14 Core (1)
- Intel Xeon Hexa Core (1)
Generatie Procesor
Memorie ram
- 0 GB max 1 TB (1)
- 128 GB ECC (1)
- 16 GB max 32 GB (35)
- 16 GB max 64 GB (13)
- 192 GB (2)
- 32 GB max 1 TB (7)
- 32 GB max 64 GB (5)
- 4 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 16 GB (12)
- 8 GB max 32 GB (88)
- 8 GB max 64 GB (23)
- 8 GB (2)
- 16 GB (8)
- 32 GB (5)
- 64 GB (7)
- 128 GB (1)
Memorie Tip
- DDR3 (17)
- DDR4 (172)
- DDR4 ECC (15)
- DDR4 ECC Unbuffered (3)
- DDR5 (4)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB (1)
- 1 TB SSD (14)
- 128 GB SSD (115)
- 2 TB (1)
- 2 TERA (1)
- 2 x 1.2 TB (2)
- 256 GB SSD (33)
- 256 SSD (1)
- 256GB SSD (2)
- 320 GB (1)
- 3TB (1)
- 512 GB SSD (31)
- 512 SSD (1)
- Alege lista (10)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1366x768 (1)
- 1680x1050 (2)
- 1920 x 1080 (6)
- 1920x1080 (26)
- 1920x1200 (4)
- 1920x1280 (1)
- 2560 x 1080 WQHD (2)
- 2560 x 1440 2K (1)
- 3840x2160 4K (1)
Tip Panel
- IPS (38)
- LED (50)
- TouchScreen (2)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (64)
- 2 x HDMI (1)
- 2 x RJ-45 (6)
- Bluetooth (4)
- boxe integrate (3)
- Casti Audio (3)
- Cititor carduri (32)
- Display Port (17)
- DisplayPort (90)
- DisplayPort out (1)
- DVI (5)
- e-SATA (1)
- HDMI (127)
- Hub USB (7)
- mini DisplayPort (6)
- Nespecificat (2)
- Port Serial (6)
- Retea (RJ-45) (178)
- Rj-45 (1)
- Serial (40)
- USB 2.0 (105)
- USB 3.0 (80)
- USB 3.1 (69)
- USB 3.2 (27)
- USB C (64)
- USB Type C (3)
- USB Type-C (32)
- VGA (32)
- Video Dedicata (4)
- Wi-Fi (36)
Sistem de operare
- Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro (1)
- Opt Win 11 Home/Pro (54)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (57)
- Win 10 Trial (7)
- Windows 11 Pro (3)
- Fara OS (13)
- Ubuntu (7)
- Windows 10 Pro (130)
- Windows 10 Pro (1)
Stare produs
- Grad A (222)
- Grad A- (3)
- Nou Open Box (1)
Garantie
- 1 An (20)
- 1 sau 3 ANI (59)
- 1, 2 sau 3 ANI (4)
- 1An (4)
- 3 Ani (2)
- 3ANI (136)























