115 lei
Sub-total: 115 lei
Adaugă 185 lei în coș și beneficiezi de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
115 lei
Sub-total: 115 lei
Adaugă 185 lei în coș și beneficiezi de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
WorkStation – Lenovo ThinkStation P700 2 x 14 Core
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 14 Core – 28 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Unitate Optica | DVD |
| Stare Produs | Grad A |
Laptop – Lenovo ThinkPad T480s core i5-8350u Touchscreen
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
LENOVO M910 SFF i5-7500 Desktop PC
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P400 Win 10 Pro
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Laptop – Lenovo ThinkPad T480 i5-8250u win 10/11Pro
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Alimentator Lenovo USB-C 20V 3.25A 65W
115 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Tip stocare | SSD |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Laptop – Lenovo ThinkPad T490 i5-8365U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Nu |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T480s i5-8350U Win 10/11 pro Gar. 3 Ani
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700, 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Calculator – Lenovo THINKSTATION P320
1.517 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Lenovo ThinkCentre M710q Tiny i5-7500t
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkCentre M900 SFF I7-6700 win 10 pro
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Workstation – Lenovo ThinkStation P500 10-Core
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Deca Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 10 Core – 20 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Lenovo ThinkPad T570 i5-6300U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
All In One – Lenovo ThinkCentre M73z
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 20 |
| Rezoluție | 1600 x 900 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Lenovo ThinkPad T560 i5-6200u
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Lenovo ThinkCentre M73 Tiny MiniPC i3-4130T
279 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB, 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1An |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (12)
- Desktop SFF (22)
- Mini Pc (48)
- Tower (30)
Procesor
- 12 x Xeon (1)
- AMD Ryzen (1)
- Core G (1)
- Intel Octa Core (1)
- Intel Quad Core (1)
- 2 x Intel 20 Core (1)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (1)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (1)
- 2 x Intel Xeon Octa Core (2)
- AMD Ryzen 32-Core (1)
- AMD Ryzen 7 (1)
- Core i3 (22)
- Core i5 (71)
- Core i7 (56)
- Intel Xeon Deca Core (1)
- Intel Xeon Octa Core (4)
Generatie Procesor
- AMD Ryzen (1)
- AMD Ryzen Threadripper PRO 3500 (1)
- nespecificat (1)
- Xeon E (3)
- Xeon Gold (2)
- Xeon Platinum (1)
- Xeon Silver (1)
- Xeon W (6)
- Gen4 (3)
- Gen6 (21)
- Gen7 (14)
- Gen8 (44)
- Gen9 (22)
- Gen10 (29)
- Gen11 (8)
- Gen12 (9)
- Gen13 (1)
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (29)
- 16 GB max 64 GB (6)
- 32 GB max 64 GB (11)
- 4 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 32 GB (65)
- 8 GB max 64 GB (17)
- 8 GB (4)
- 12 GB (1)
- 16 GB (13)
- 32 GB (7)
- 64 GB (6)
- 128 GB (2)
Memorie Tip
- DDR3 (4)
- DDR4 (155)
- DDR4 ECC Unbuffered (1)
- DDR5 (3)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (11)
- 128 GB SSD (76)
- 256 GB SSD (42)
- 320 GB (1)
- 512 GB SSD (31)
- 512 SSD (1)
- Alege lista (1)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1600 x 900 (1)
- 1920 x 1080 (13)
- 1920x1080 (23)
- 1920x1200 (1)
- 3840x2160 (1)
Tip Panel
- IPS (39)
- LED (45)
- TouchScreen (4)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (49)
- 2 x RJ-45 (4)
- Bluetooth (2)
- Cititor carduri (41)
- Display Port (3)
- DisplayPort (61)
- DVI (1)
- HDMI (94)
- mini DisplayPort (11)
- Paralel (1)
- Retea (RJ-45) (146)
- Serial (35)
- USB 2.0 (34)
- USB 3.0 (40)
- USB 3.1 (58)
- USB 3.2 (28)
- USB C (57)
- USB Type-C (44)
- VGA (38)
- Video Dedicata (6)
- Wi-Fi (44)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (57)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (42)
- Win 10 Trial (10)
- Windows 11 Pro (4)
- Fara OS (1)
- Ubuntu (11)
- Windows 10 Trial (1)
- Windows 10 Pro (85)
unitate Optica
- DVD (1)
Garantie
- 1 An (3)
- 1 sau 3 ANI (69)
- 1, 2 sau 3 ANI (1)
- 1An (3)
- 3ANI (89)






















