Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
Laptop – Lenovo ThinkPad T470s i5-6300U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Lenovo ThinkPad T470 i5-6200U Windows 10 Pro 3 Ani garantie
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6, Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2300, 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad P51 i7-7820HQ
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2700, 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro M2200 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
WorkStation – Lenovo THINKSTATION P720 Tower XEON 2 x SILVER 4110
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon Silver |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2 GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 NVMe |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 5 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Paralel, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Calculator All-in-One Lenovo ThinkCentre M93z
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 23 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (12)
- Desktop SFF (22)
- Mini Pc (48)
- Tower (30)
Procesor
- 12 x Xeon (1)
- AMD Ryzen (1)
- Core G (1)
- Intel Octa Core (1)
- Intel Quad Core (1)
- 2 x Intel 20 Core (1)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (1)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (1)
- 2 x Intel Xeon Octa Core (2)
- AMD Ryzen 32-Core (1)
- AMD Ryzen 7 (1)
- Core i3 (22)
- Core i5 (71)
- Core i7 (56)
- Intel Xeon Deca Core (1)
- Intel Xeon Octa Core (4)
Generatie Procesor
- AMD Ryzen (1)
- AMD Ryzen Threadripper PRO 3500 (1)
- nespecificat (1)
- Xeon E (3)
- Xeon Gold (2)
- Xeon Platinum (1)
- Xeon Silver (1)
- Xeon W (6)
- Gen4 (3)
- Gen6 (21)
- Gen7 (14)
- Gen8 (44)
- Gen9 (22)
- Gen10 (29)
- Gen11 (8)
- Gen12 (9)
- Gen13 (1)
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (29)
- 16 GB max 64 GB (6)
- 32 GB max 64 GB (11)
- 4 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 32 GB (65)
- 8 GB max 64 GB (17)
- 8 GB (4)
- 12 GB (1)
- 16 GB (13)
- 32 GB (7)
- 64 GB (6)
- 128 GB (2)
Memorie Tip
- DDR3 (4)
- DDR4 (155)
- DDR4 ECC Unbuffered (1)
- DDR5 (3)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (11)
- 128 GB SSD (76)
- 256 GB SSD (42)
- 320 GB (1)
- 512 GB SSD (31)
- 512 SSD (1)
- Alege lista (1)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1600 x 900 (1)
- 1920 x 1080 (13)
- 1920x1080 (23)
- 1920x1200 (1)
- 3840x2160 (1)
Tip Panel
- IPS (39)
- LED (45)
- TouchScreen (4)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (49)
- 2 x RJ-45 (4)
- Bluetooth (2)
- Cititor carduri (41)
- Display Port (3)
- DisplayPort (61)
- DVI (1)
- HDMI (94)
- mini DisplayPort (11)
- Paralel (1)
- Retea (RJ-45) (146)
- Serial (35)
- USB 2.0 (34)
- USB 3.0 (40)
- USB 3.1 (58)
- USB 3.2 (28)
- USB C (57)
- USB Type-C (44)
- VGA (38)
- Video Dedicata (6)
- Wi-Fi (44)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (57)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (42)
- Win 10 Trial (10)
- Windows 11 Pro (4)
- Fara OS (1)
- Ubuntu (11)
- Windows 10 Trial (1)
- Windows 10 Pro (85)
unitate Optica
- DVD (1)
Garantie
- 1 An (3)
- 1 sau 3 ANI (69)
- 1, 2 sau 3 ANI (1)
- 1An (3)
- 3ANI (89)












