399 lei
Sub-total: 399 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
399 lei
Sub-total: 399 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Lenovo ThinkPad T15 G1 Intel Core i5-10210U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo M700 Tiny All in One Intel Core i7-6700t Win 10 Pro 3 ani Gar.
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Lenovo M710q Tiny All in One i5-6500t Win10 Pro 3 ani Garantie
| Marca | iiYama |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 22 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
All in One Lenovo M920q i5-8400t Windows 10/11 pro Gar 3 Ani
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 22 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkVision LT2252p
399 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Lenovo |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
All in One Lenovo M910z 24 inch i5-7500 Win 10 pro Gar 3 Ani
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1 |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P2000 Windows 10 pro
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 5 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation Lenovo P520 W-2145 Quadro M4000 8GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation Lenovo P520c W-2125 Quadro P5000
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 11MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
WorkStation – Lenovo THINKSTATION P720 Tower 2 x Platinum 8160 NVIDIA Quadro P4000 8GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 20 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 20 Core – 40 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, mini DisplayPort, USB 3.2 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Lenovo ThinkPad P53s i7-8665U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | nVidia Quadro P520 2GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo M720s SFF i5-9500
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkCentre M70Q Tiny i5-10400t Win 10 Pro Gar. 3 ani
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkCentre M90Q Tiny i5-10500 win 10/11Pro Gar 3 Ani
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkCentre M70Q Tiny i3-10100t
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (12)
- Desktop SFF (22)
- Mini Pc (48)
- Tower (30)
Procesor
- 12 x Xeon (1)
- AMD Ryzen (1)
- Core G (1)
- Intel Octa Core (1)
- Intel Quad Core (1)
- 2 x Intel 20 Core (1)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (1)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (1)
- 2 x Intel Xeon Octa Core (2)
- AMD Ryzen 32-Core (1)
- AMD Ryzen 7 (1)
- Core i3 (22)
- Core i5 (71)
- Core i7 (56)
- Intel Xeon Deca Core (1)
- Intel Xeon Octa Core (4)
Generatie Procesor
- AMD Ryzen (1)
- AMD Ryzen Threadripper PRO 3500 (1)
- nespecificat (1)
- Xeon E (3)
- Xeon Gold (2)
- Xeon Platinum (1)
- Xeon Silver (1)
- Xeon W (6)
- Gen4 (3)
- Gen6 (21)
- Gen7 (14)
- Gen8 (44)
- Gen9 (22)
- Gen10 (29)
- Gen11 (8)
- Gen12 (9)
- Gen13 (1)
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (29)
- 16 GB max 64 GB (6)
- 32 GB max 64 GB (11)
- 4 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 32 GB (65)
- 8 GB max 64 GB (17)
- 8 GB (4)
- 12 GB (1)
- 16 GB (13)
- 32 GB (7)
- 64 GB (6)
- 128 GB (2)
Memorie Tip
- DDR3 (4)
- DDR4 (155)
- DDR4 ECC Unbuffered (1)
- DDR5 (3)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (11)
- 128 GB SSD (76)
- 256 GB SSD (42)
- 320 GB (1)
- 512 GB SSD (31)
- 512 SSD (1)
- Alege lista (1)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1600 x 900 (1)
- 1920 x 1080 (13)
- 1920x1080 (23)
- 1920x1200 (1)
- 3840x2160 (1)
Tip Panel
- IPS (39)
- LED (45)
- TouchScreen (4)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (49)
- 2 x RJ-45 (4)
- Bluetooth (2)
- Cititor carduri (41)
- Display Port (3)
- DisplayPort (61)
- DVI (1)
- HDMI (94)
- mini DisplayPort (11)
- Paralel (1)
- Retea (RJ-45) (146)
- Serial (35)
- USB 2.0 (34)
- USB 3.0 (40)
- USB 3.1 (58)
- USB 3.2 (28)
- USB C (57)
- USB Type-C (44)
- VGA (38)
- Video Dedicata (6)
- Wi-Fi (44)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (57)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (42)
- Win 10 Trial (10)
- Windows 11 Pro (4)
- Fara OS (1)
- Ubuntu (11)
- Windows 10 Trial (1)
- Windows 10 Pro (85)
unitate Optica
- DVD (1)
Garantie
- 1 An (3)
- 1 sau 3 ANI (69)
- 1, 2 sau 3 ANI (1)
- 1An (3)
- 3ANI (89)





















