Monitoare refurbished de la Dell, Lenovo sau HP, care integrează monitorul și unitatea centrală într-un singur sistem compact. Potrivite pentru birou, acasă, aplicații office, internet sau multimedia, ocupând foarte puțin spațiu pe birou.
Articole vizualizate recent
HP ProDesk 600 G5 Mini Pc i7-8700T Windows 10 pro garantie 3 ani
Prețul inițial a fost: 1.811 lei.1.495 leiPrețul curent este: 1.495 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
HP 705 G3 SFF AMD Pro A10-8770E 6th Gen AMD Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 537 lei.445 leiPrețul curent este: 445 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | AMD |
| Generatie Procesor | AMD, Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 3.250 lei.2.745 leiPrețul curent este: 2.745 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkCentre M920t i5-9500 Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 1.441 lei.1.129 leiPrețul curent este: 1.129 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB C, VGA |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core, 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkCentre M920t i7-9700 Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 2.301 lei.1.615 leiPrețul curent este: 1.615 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB C, VGA |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
HP ProOne 440 G4 All in One i5-8500T windows 10/11 pro Gar. 3 ani
Prețul inițial a fost: 2.153 lei.1.665 leiPrețul curent este: 1.665 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | Bluetooth, DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














