1.459 lei
Sub-total: 1.459 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
Dell Precision T7820 – 2x Xeon Gold 6140 – 64GB – 1TB SSD – RTX 4000 8GB
1.459 lei
Sub-total: 1.459 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
WorkStation – Lenovo THINKSTATION P720 Tower 2 x Platinum 8160
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SAS, 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 20 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 20 Core – 40 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, mini DisplayPort, USB 3.2 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation Apple Mac Pro 2019 (A2304) – Xeon W-3223 – 96GB – 256GB SSD – Radeon Pro 580X 8GB
8.700 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Apple |
| Cache L2 Procesor | 16.5 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Procesor (CPU) | Xeon W |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 96 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, USB 3.0 |
| Placă video | Dedicata |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1An |
| OS: | macOS |
Workstation HP Z6 G4 2 x Platinum 8160 128GB DDR4 P4000 8GB
9.290 lei TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 24 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 30 MB, 35 MB |
| Nuclee procesor | 24 Core – 48 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Serial, USB 3.1 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Workstation HP Z6 G4 2 x Gold 6138 P4000 128GB DDR4 1TB NVME
9.390 lei TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 20 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 30 MB |
| Nuclee procesor | 20 Core – 40 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation Apple Mac Pro 2019 (A1991) – Xeon W-3245 – 96GB – 2TB SSD – Radeon Pro 580X 8GB
9.579 lei TVA Inclus| Marca | Apple |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Nuclee procesor | 24 Core – 48 Tread |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Procesor (CPU) | Xeon W |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip stocare | nvme |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, USB 3.0 |
| Placă video | Dedicata |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1An |
| OS: | macOS |
Workstation HP Z8 G4 2 x XEON Gold 6134 P6000 16GB Windows 10 Pro Garantie 3 ANI
| Marca | HP |
|---|---|
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 16 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 24.75 MB |
| Nuclee procesor | 16 Core – 32 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB max 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, DVI, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation HP Z6 G4 2 x Platinum 8160 192GB DDR4 P620
10.220 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 24 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 24 Core – 48 Tread |
| Memorie RAM | 192 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation Apple Mac Pro 2019 (A2304) – Xeon W-3223 – 96GB – 256GB SSD – AMD Radeon Pro Vega II – 32GB
10.450 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Apple |
| Cache L2 Procesor | 16.5 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Procesor (CPU) | Xeon W |
| Capacitate Video GB | 32 GB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 96 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, USB 3.0 |
| Placă video | Dedicata |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1An |
| OS: | macOS |
Workstation – Dell Precision T7920 2 x Intel Xeon Gold 5120 Quadro P5000
| Procesor (CPU) | Intel Xeon 14 Core |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Cache L2 Procesor | 19.25 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Memorie RAM | 192 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Tip stocare | nvme |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.0, USB 3.1, USB Type C |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Stare Produs | Grad A |
| Tip Carcasa | Tower |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 11 Pro |
Workstation HP Z6 G4 2 x Platinum 8160 192GB DDR4 P5000 16GB
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 24 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 24 Core – 48 Tread |
| Memorie RAM | 192 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation HP Z8 G4 2 x XEON 2 x Gold 6136 Win10/11 Pro Garantie 3 ani
| Marca | HP |
|---|---|
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Twelve Core, 2 x Intel Xeon 18 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 12 Core – 24 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- Tower (56)
Procesor
- 2 x Intel Xeon 16 Core (2)
- Intel Octa Core (2)
- Xeon W (3)
- 2 x Intel 20 Core (4)
- 2 x Intel 24 Core (3)
- 2 x Intel Twelve Core (1)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (6)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (4)
- 2 x Intel Xeon Octa Core (3)
- 2 x Intel Xeon Ten Core (2)
- AMD Ryzen 32-Core (3)
- Intel Xeon 12 Core (2)
- Intel Xeon 14 Core (4)
- Intel Xeon 16 Core (1)
- Intel Xeon 18 Core (1)
- Intel Xeon Deca Core (2)
- Intel Xeon Hexa Core (1)
- Intel Xeon Octa Core (12)
- Intel Xeon Quad Core (6)
Generatie Procesor
- AMD Ryzen Threadripper PRO 3500 (3)
- Xeon E (11)
- Xeon Gold (15)
- Xeon Platinum (4)
- Xeon Silver (1)
- Xeon W (25)
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (2)
- 16 GB max 64 GB (1)
- 192 GB (3)
- 32 GB max 64 GB (11)
- 48 GB (1)
- 64 GB max 128 GB (2)
- 64 GB max 256 GB (1)
- 96 GB (3)
- 32 GB (7)
- 64 GB (21)
- 128 GB (7)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB (1)
- 1 TB SAS (1)
- 1 TB SSD (23)
- 1 TERA (1)
- 128 GB SSD (1)
- 2 TB (1)
- 2 TERA (1)
- 256 GB SSD (6)
- 3TB (1)
- 512 GB SSD (26)
- 512 SSD (1)
- 512GB SSD + 2TB HDD (1)
Format Stocare
- 2.5 inch (38)
- 3.5 inch (13)
- HDD 2.5 inch (1)
- M.2 NVMe (8)
- nvme (13)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x RJ-45 (36)
- DisplayPort (48)
- DVI (5)
- FireWire 1394 (13)
- HDMI (5)
- mini DisplayPort (4)
- Paralel (1)
- Retea (RJ-45) (32)
- Serial (29)
- USB 2.0 (13)
- USB 3.0 (34)
- USB 3.1 (28)
- USB 3.2 (9)
- USB Type C (3)
Sistem de operare
- macOS (3)
- Opt Win 11 Home/Pro (22)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (11)
- Win 10 Trial (3)
- Windows 11 Pro (1)
- Ubuntu (3)
- Windows 10 Pro (22)
Stare produs
- Grad A (59)
unitate Optica
- DVD (1)
Garantie
- 1 sau 3 ANI (19)
- 1, 2 sau 3 ANI (1)
- 12 luni (9)
- 1An (8)
- 3ANI (22)
















