8.085 lei
Sub-total: 8.085 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Workstation Lenovo ThinkStation P500 – Xeon E5-2650 v3 – 32GB DDR4 – 512GB SSD – Quadro K2200 4GB
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5260 – i5-8500 Gen 8 21.5 inch Full HD Windowes 10 Pro
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5270 – i5-9500T Gen 9 21.5 inch Full HD Windows 11 pro
Workstation Dell Precision 3660 – i7-13700 Gen 13 – 32GB DDR5 Windows 11 Pro
Workstation Dell Precision 3660 – i7-12700 Gen 12 Windows 11 pro
Workstation Dell Precision 3640 – i7-10700K GTX 1050 Ti 4GB Windows 10 Pro
Workstation Dell Precision 3640 – Xeon W-1250 GTX 1050 Ti 4GB Windows 10 Pro
Workstation Dell Precision T3650 – i9-10900K
8.085 lei
Sub-total: 8.085 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
HP ProBook 650 G8 i5-1135G7 Win 10/11 Pro Refurbished Garantie 3 Ani
| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Precision 7550 i9-10885h Quadro RTX 3000 6GB
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core I9 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Nvidia Quadro RTX 3000 6GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Precision 5550 15.6 inch Hexa Core i7-10850H
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Placă video | Integrata |
| Conectivitate | Cititor carduri, USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Latitude 7520 i5-1145G7 15.6 Touch Screen
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED, TouchScreen |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP EliteBook 850 G7 i5-10210U 15.6 Full HD
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo X13 Yoga Gen 1 i5-10310U 13.3 inci Touchscreen IPS
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Tip Panou | IPS, LED, TouchScreen |
| Conectivitate | Cititor carduri, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo L15 Gen 2 i5-1135G7
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo X13 Gen 3 i7-1270P 13.3 inci FHD+ IPS
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | 2200 |
| Tip memorie | DDR5 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 i7-10610U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 Intel Core i5-10210U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Fujitsu LIFEBOOK E548 i5-8250U
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Latitude 5510 i7-10610U Windows 10/11 3 Ani Garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5420 Core i5-1135G7 win 10/11 3 ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Argintiu, Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5520 i5-1145G7 15.6 inch win 10/11 Pro 3 Ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5420 Core i7-1165G7 win 10/11 3 ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Argintiu, Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkPad P53s i7-8665U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | nVidia Quadro P520 2GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Generatie Procesor
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (29)
- 16 GB max 64 GB (3)
- 32 GB max 64 GB (4)
- 8 GB max 16 GB (2)
- 8 GB max 32 GB (19)
- 8 GB max 64 GB (1)
- 8 GB (3)
- 12 GB (1)
- 16 GB (14)
- 32 GB (2)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (3)
- 128 GB SSD (15)
- 256 GB SSD (39)
- 256GB SSD (1)
- 512 GB SSD (20)
Tip placa video
- Integrata (65)
- NVidia Quadro M2200 4GB (1)
- NVIDIA Quadro P3200 8GB (1)
- nVidia Quadro P520 2GB (1)
- NVidia Quadro P620 4GB (1)
- Nvidia Quadro RTX 3000 6GB (1)
- NVidia Quadro T1000 4GB (1)
- NVidia Quadro T2000 4GB (2)
- NVidia RTX 3000 6GB (2)
- NVidia RTX A2000 4GB (1)
- Nvidia RTX A2000 8GB (1)
- Radeon PRO WX 3200 4GB (1)
Rezolutie display
- 1366x768 (1)
- 1920 x 1080 (1)
- 1920x1080 (37)
- 1920x1200 (3)
- 1920x1280 (1)
Tip Panel
- IPS (54)
- LED (75)
- TouchScreen (4)
Porturi – Interfete I/O
- Cititor carduri (68)
- Display Port (6)
- HDMI (71)
- mini DisplayPort (7)
- Mini HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (62)
- Rj-45 (1)
- USB 3.1 (1)
- USB Type-C (58)
- VGA (8)
- Video Dedicata (7)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (48)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (18)
- Win 10 Trial (6)
- Windows 11 Pro (1)
- Ubuntu (6)
- Windows 10 Pro (22)
Garantie
- 1 An (1)
- 1 sau 3 ANI (55)
- 3ANI (23)




















