649 lei
Sub-total: 649 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC Dell OptiPlex 3060 Micro i3-8100T
Mini PC Lenovo ThinkCentre M720q i5-9500T
WorkStation – Lenovo THINKSTATION P720 Tower 2 x Platinum 8160 NVIDIA Quadro RTX 4000 8GB
Workstation HP Z6 G4 2 x Intel Xeon Platinum 8268 NVIDIA Quadro RTX 4000 8GB 128GB DDR4 1TB NVME
Workstation HP Z6 G4 2 x Intel Xeon Platinum 8168 NVIDIA Quadro RTX 4000 8GB 128GB DDR4 1TB NVME
Workstation HP Z6 G4 2 x Intel Xeon Platinum 8160 NVIDIA Quadro RTX 4000 8GB 128GB DDR4 1TB NVME
Workstation HP Z6 G4 2 x Gold 6138 NVIDIA Quadro RTX 4000 8GB 128GB DDR4 1TB NVME
Mini PC Lenovo ThinkCentre M720q i3-8100T
649 lei
Sub-total: 649 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Laptop – Lenovo ThinkPad L580 i5-8350U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T580 i5-8250U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T480s core i5-8350u Touchscreen
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Dell Latitude 5590 15.6 inch i7-8650u Windows 10 Pro Garantie 3 Ani
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T480 i5-8250u win 10/11Pro
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Alimentator Lenovo USB-C 20V 3.25A 65W
115 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Tip stocare | SSD |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Laptop – Lenovo ThinkPad T490 i5-8365U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Nu |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T480s i5-8350U Win 10/11 pro Gar. 3 Ani
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700, 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Laptop – Panasonic ToughBook CF-LX6
| Marca | Panasonic |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell Latitude 5580 i5-7220U
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2660 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768, 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Gri, Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Laptop – HP EliteBook 840 G4 Gen 7
| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Argintiu, Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkPad T570 i5-6300U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Lenovo ThinkPad T560 i5-6200u
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Laptop – Lenovo ThinkPad T470s i5-6300U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Lenovo ThinkPad T470 i5-6200U Windows 10 Pro 3 Ani garantie
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6, Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2300, 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad P51 i7-7820HQ
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2700, 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro M2200 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Generatie Procesor
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (29)
- 16 GB max 64 GB (3)
- 32 GB max 64 GB (4)
- 8 GB max 16 GB (2)
- 8 GB max 32 GB (19)
- 8 GB max 64 GB (1)
- 8 GB (3)
- 12 GB (1)
- 16 GB (15)
- 32 GB (2)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (3)
- 128 GB SSD (15)
- 256 GB SSD (39)
- 256GB SSD (2)
- 512 GB SSD (20)
Tip placa video
- Integrata (66)
- NVidia Quadro M2200 4GB (1)
- NVIDIA Quadro P3200 8GB (1)
- nVidia Quadro P520 2GB (1)
- NVidia Quadro P620 4GB (1)
- Nvidia Quadro RTX 3000 6GB (1)
- NVidia Quadro T1000 4GB (1)
- NVidia Quadro T2000 4GB (2)
- NVidia RTX 3000 6GB (2)
- NVidia RTX A2000 4GB (1)
- Nvidia RTX A2000 8GB (1)
- Radeon PRO WX 3200 4GB (1)
Rezolutie display
- 1366x768 (1)
- 1920 x 1080 (1)
- 1920x1080 (37)
- 1920x1200 (3)
- 1920x1280 (1)
Tip Panel
- IPS (55)
- LED (76)
- TouchScreen (4)
Porturi – Interfete I/O
- Cititor carduri (68)
- Display Port (6)
- HDMI (71)
- mini DisplayPort (7)
- Mini HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (62)
- Rj-45 (1)
- USB 3.1 (1)
- USB Type-C (58)
- VGA (8)
- Video Dedicata (7)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (48)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (19)
- Win 10 Trial (6)
- Windows 11 Pro (1)
- Ubuntu (6)
- Windows 10 Pro (23)
Garantie
- 1 An (1)
- 1 sau 3 ANI (55)
- 3ANI (24)
Articole vizualizate recent
Mini PC Dell OptiPlex 3060 Micro i3-8100T
| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Tip stocare | nvme |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |




















