Noutăți1.455 lei Prețul inițial a fost: 1.455 lei.1.235 leiPrețul curent este: 1.235 lei. TVA Inclus1.245 lei Prețul inițial a fost: 1.245 lei.1.055 leiPrețul curent este: 1.055 lei. TVA Inclus633 lei Prețul inițial a fost: 633 lei.515 leiPrețul curent este: 515 lei. TVA Inclus1.150 lei Prețul inițial a fost: 1.150 lei.975 leiPrețul curent este: 975 lei. TVA Inclus740 lei Prețul inițial a fost: 740 lei.625 leiPrețul curent este: 625 lei. TVA Inclus6.474 lei Prețul inițial a fost: 6.474 lei.4.990 leiPrețul curent este: 4.990 lei. TVA Inclus1.520 lei Prețul inițial a fost: 1.520 lei.1.295 leiPrețul curent este: 1.295 lei. TVA Inclus485 lei Prețul inițial a fost: 485 lei.450 leiPrețul curent este: 450 lei. TVA Inclus
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Dell OptiPlex 7070 Micro i5-8500 – 16GB – 256GB NVMe
Lenovo ThinkCentre M720q – i5-8400T – 8GB – 256GB SSD
HP EliteDesk 800 G2 USFF – i5-6500T – 8GB RAM – 256GB SSD
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i7-8650u
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i3-8145U
Dell Precision 5570 i9-12900H DDR5 RTX A2000 8GB Display 4K
Lenovo ThinkPad X390 i5-8265U 13.3 inch Full HD
Sine Server Dell PowerEdge 2U R720 – R730 – XD – R520 – R740
Server HP ProLiant DL380 G10 2 x Xeon 20 Core Gold 6138 12 x 3.5″/2.5″ Bay
5.015 lei TVA Inclus In Stoc
Cod produs:PB42372| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 800W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
RAM: 32 max 1 TB • SSD: Alege lista • Gar: 1 An • OS: Fara OS
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 10 x SFF 2xGold 6138 128/256/512 GB DDR4
5.900 lei TVA Inclus livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42285| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Stocare | 2 x 1.2 TB |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 128 GB max 512 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 750 W |
| Garantie | 2Ani |
| OS: | Fara OS |
RAM: 128 max 512 • SSD: 2 x 1.2 TB • Gar: 2Ani • OS: Fara OS
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- Rackabil 1U (1)
- Rackabil 2U (1)
Procesor
- 2 x Xeon Gold (2)
Generatie Procesor
- Xeon Gold (2)
Memorie ram
- 128 GB max 512 GB (1)
- 32 GB max 1 TB (1)
Memorie Tip
- DDR4 ECC (2)
Capacitate Stocare SSD
- 2 x 1.2 TB (1)
- Alege lista (1)
Porturi – Interfete I/O
- Nespecificat (1)
- USB 3.0 (1)
- VGA (1)
Sistem de operare
- Fara OS (2)
Stare produs
- Grad A (2)









