Noutăți4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.719 leiPrețul curent este: 3.719 lei. TVA Inclus4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.915 leiPrețul curent este: 3.915 lei. TVA Inclus4.750 lei Prețul inițial a fost: 4.750 lei.4.095 leiPrețul curent este: 4.095 lei. TVA Inclus4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.379 leiPrețul curent este: 3.379 lei. TVA Inclus1.550 lei Prețul inițial a fost: 1.550 lei.1.235 leiPrețul curent este: 1.235 lei. TVA Inclus3.250 lei Prețul inițial a fost: 3.250 lei.2.659 leiPrețul curent este: 2.659 lei. TVA Inclus3.250 lei Prețul inițial a fost: 3.250 lei.2.659 leiPrețul curent este: 2.659 lei. TVA Inclus356 lei Prețul inițial a fost: 356 lei.319 leiPrețul curent este: 319 lei. TVA Inclus
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A3000 6 GB
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
Dell Optiplex 3280 All in One i5-10500t Win 10/11 Pro 3 Ani
livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42556| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | Bluetooth, DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
RAM: 16 max 32 • SSD: 512 • Video: Integrata • Gar: 1 sau 3 ANI • OS: Opt Win 11 Home/Pro
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (1)
Marca
- Dell (1)
Diagonala
- 21.5 (1)
Procesor
- Core i5 (1)
Generatie Procesor
- Gen10 (1)
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (1)
Memorie Tip
- DDR4 (1)
Capacitate Stocare SSD
- 512 GB SSD (1)
Format Stocare
- nvme (1)
Tip placa video
- Integrata (1)
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
Porturi – Interfete I/O
- Bluetooth (1)
- DisplayPort (1)
- Retea (RJ-45) (1)
- USB 2.0 (1)
- USB 3.2 (1)
- USB C (1)
- Wi-Fi (1)
Sistem de operare
Stare produs
- Grad A- (1)
Garantie
- 1 sau 3 ANI (1)







