Afișez singurul rezultat
Sortează:
Articole vizualizate recent
Laptop – Panasonic ToughBook CF-LX6
Prețul inițial a fost: 1.486 lei.1.085 leiPrețul curent este: 1.085 lei. TVA Inclus livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB51714| Marca | Panasonic |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
RAM: 8 • SSD: 256 • Video: Integrata • Gar: 1 sau 3 ANI • OS: Ubuntu, Win 10 Trial
Dell OptiPlex 3060 Micro Pc i5-9500t
Prețul inițial a fost: 1.483 lei.1.355 leiPrețul curent este: 1.355 lei. TVA Inclus livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42189| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
RAM: 16 max 32 • SSD: 256 • Video: Integrata • Gar: 1 sau 3 ANI • OS: Opt Win 11 Home/Pro









