Afișez singurul rezultat
Sortează:
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkStation P330 Mini Pc i7-8700T nVidia Quadro P620 2GB
Prețul inițial a fost: 1.850 lei.1.525 leiPrețul curent este: 1.525 lei. TVA Inclus livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42741-1| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 128 • Video: Dedicata • Gar: 3ANI • OS: Windows 10 Pro








