30.878 lei
Sub-total: 30.878 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Laptop Workstation Dell Precision 5570 i7-12800H – 32GB DDR5 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA RTX A2000 8GB
Workstation Dell Precision 7560 i7-11850H – 64GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA RTX A4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M720q – i5-8400T – 16GB DDR4 – 512GB SSD NVMe
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 Intel Core i5-1145G7 Display NOU Full HD
Mini PC Dell OptiPlex 7090 i5-10500
Server 2U Dell PowerEdge R740xd – 2 x Xeon Platinum 8276 – 24 x U.2 NVMe
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Xeon Gold 6254 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
Workstation Lenovo ThinkStation P520 W-2145 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe NVIDIA Quadro P4000 8GB
30.878 lei
Sub-total: 30.878 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
All In One HP ProOne 600 G6 22 inch TouchScreen i5-10500 Win 10/11Pro 3 Ani Garantie
| Marca | HP |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Panou | TouchScreen |
| Diagonala Ecran | 22 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (1)
Marca
- HP (1)
Diagonala
- 22 (1)
Procesor
- Core i5 (1)
Generatie Procesor
- Gen10 (1)
Memorie ram
- 8 GB max 32 GB (1)
Memorie Tip
- DDR4 (1)
Capacitate Stocare SSD
- 128 GB SSD (1)
Tip placa video
- Integrata (1)
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
Tip Panel
- TouchScreen (1)
Porturi – Interfete I/O
- DisplayPort (1)
- HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (1)
- USB 3.0 (1)
- USB 3.1 (1)
- USB C (1)
- Wi-Fi (1)
Sistem de operare
Stare produs
- Grad A (1)
Garantie
- 3ANI (1)
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 7050 Micro Core i3-6100t win 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |









