Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Dell OptiPlex 7070 Micro i5-8500 – 16GB – 256GB NVMe
Lenovo ThinkCentre M720q – i5-8400T – 8GB – 256GB SSD
HP EliteDesk 800 G2 USFF – i5-6500T – 8GB RAM – 256GB SSD
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i7-8650u
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i3-8145U
Dell Precision 5570 i9-12900H DDR5 RTX A2000 8GB Display 4K
Lenovo ThinkPad X390 i5-8265U 13.3 inch Full HD
Sine Server Dell PowerEdge 2U R720 – R730 – XD – R520 – R740
Monitor 29 inch Dell UltraSharp U2913WM UltraWide IPS 2560×1080
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 29 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 2560 x 1080 WQHD |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | boxe integrate, Casti Audio, Display Port, DisplayPort out, DVI, HDMI, mini DisplayPort, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor 29 inch – LG 29UB67-B UltraWide – IPS – 2560×1080 – Boxe – Ergonomic
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 29 inch |
| Marca | LG |
| Rezoluție | 2560 x 1080 WQHD |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | 2 x HDMI, boxe integrate, Casti Audio, Display Port, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Intel NUC NUC8i7BEH2 i7-8559U
| Marca | NUC |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Workstation HP Z440 Tower E5-1660 V4 P620
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell OptiPlex 5070 Micro PC i5-8400t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower Pentium Gold G5400
1.979 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Placa Video nVidia RTX A2000 6GB 192 bit GDDR6
2.599 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 6 GB |
| Garantie | 1 An |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower E-2144G
2.245 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X500W |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower E-2276G
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X500W |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Alimentator Dell 90W 20v 4.5a USB-C
152 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|
Dell Precision 7560 i7-11850H NVidia RTX A2000 4GB
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Placă video | NVidia RTX A2000 4GB |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP EliteDesk 800 G3 Mini PC i5-7500t gen7
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Placă video | Integrata |
| Clasificare Produse | Grad A |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P2000 Windows 10 pro
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 5 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i7-10700 GeForce RTX 2070 8 GB DDR6 256 biti
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Server HP ProLiant ML30 G9 Tower E3-1270 v6
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Dell OptiPlex 5060 Micro PC i5-8400t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Diagonala
- 29 inch (2)
Procesor
- Xeon E (2)
- Xeon E3 (2)
- Core i5 (4)
- Core i7 (3)
- Intel Xeon Octa Core (2)
Generatie Procesor
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (1)
- 16 GB max 64 GB (5)
- 32 GB max 64 GB (1)
- 8 GB max 32 GB (4)
- 8 GB (1)
- 64 GB (1)
Memorie Tip
- DDR3 (1)
- DDR4 (8)
- DDR4 ECC Unbuffered (4)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (1)
- 256 GB SSD (5)
- 512 GB SSD (3)
- Alege lista (4)
Tip placa video
- Dedicata (3)
- Integrata (5)
- NVidia RTX A2000 4GB (1)
Diagonala
- 15.6 (2)
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
- 2560 x 1080 WQHD (2)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (3)
- 2 x HDMI (1)
- boxe integrate (2)
- Casti Audio (2)
- Cititor carduri (1)
- Display Port (3)
- DisplayPort (3)
- DisplayPort out (1)
- DVI (1)
- HDMI (3)
- mini DisplayPort (2)
- Retea (RJ-45) (8)
- USB 2.0 (5)
- USB 3.0 (5)
- USB 3.1 (3)
- USB C (4)
- USB Type-C (1)
- VGA (6)
- Video Dedicata (1)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (5)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (1)
- Win 10 Trial (3)
- Fara OS (4)
- Ubuntu (3)
- Windows 10 Pro (1)
Camera Web
- Da (2)
Stare produs
- Grad A (15)
Garantie
- 1 An (7)
- 1 sau 3 ANI (8)
- 3ANI (1)























