Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
Lenovo ThinkStation P520c W-2145 64GB DDR4 512GB SSD – RTX 2070 8GB
Lenovo ThinkPad T16 Gen1 – i5-1250P
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 16 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad P53 – i7-9850H – 32GB DDR4 – 512GB NVMe – Quadro RTX 3000 6GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Nvidia Quadro RTX 3000 6GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad P52 i7-8850H Quadro P3200 6GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVIDIA Quadro P3200 6GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 i7-1185G7
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 3000 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP EliteBook 850 G6 i7-8565U
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo THINKPAD T590 i5-8265U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP ZBook Fury 15 G8 i7-11850H NVidia Quadro RTX A2000 4GB Display 4K
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 3840×2160 4K |
| Placă video | NVidia RTX A2000 4GB |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP ZBook Fury 15 G8 i7-11850H NVidia Quadro RTX A2000 4GB
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Placă video | NVidia RTX A2000 4GB |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad X390 i5-8265U 13.3 inch Full HD
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP ProBook 850 G8 i5-1135G7 15.6 FHD IPS Touchscreen
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400, 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED, TouchScreen |
| Placă video | Integrata |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP EliteBook 450 G10 i7-1355U
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen13 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1200, 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad P53 i7-9850H T2000 4GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T2000 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 Intel Core i5-10210U TouchScreen
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED, TouchScreen |
| Conectivitate | HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad L15 G1 AMD Ryzen 7 Pro 4750U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen 7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 i7-1165G7
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 3000 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo THINKPAD T590 15.6 inch i7-8665U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Procesor
- AMD Ryzen 7 (1)
- Core i5 (19)
- Core i7 (18)
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (18)
- 16 GB max 64 GB (2)
- 32 GB max 64 GB (7)
- 8 GB max 32 GB (2)
- 8 GB (2)
- 12 GB (1)
- 16 GB (6)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (1)
- 256 GB SSD (21)
- 512 GB SSD (16)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
- 1920x1080 (18)
- 1920x1200 (1)
- 3840x2160 4K (1)
Tip Panel
- IPS (26)
- LED (35)
- TouchScreen (2)
Porturi – Interfete I/O
- Cititor carduri (30)
- Display Port (2)
- HDMI (38)
- mini DisplayPort (6)
- Mini HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (30)
- USB 3.1 (1)
- USB Type-C (32)
- Video Dedicata (7)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (35)
- Win 10 Trial (2)
- Ubuntu (2)
Camera Web
- Da (36)
Garantie
- 1 sau 3 ANI (38)


















