Dell Precision 7540 Mobile Workstation i7-9850H WX 3200 4GB
Dell Precision 7540 Mobile Workstation i7-9850H WX 3200 4GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 2600 MHz Intel HEXA Core i7-9850H Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Diagonala:15.6 inch Full HD LED Backlight Anti-Glare (1920 x 1080p)
Placa Video:Radeon PRO WX 3200 4GB GDDR5
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI, Bluetooth
Conectivitate:1 x HDMI,
2 x USB Type-C/Thundebolt,
1 x mini DisplayPort,
3 x USB 3.1 (1 Power Share),
1 x Rj-45,
1 x Audio
Sunet:MaxxAudio?? Pro by Waves
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:CULOARE: Negru
DIMENSIUNI (L x l x H): 338mm x 251mm x 30mm
GREUTATE: 2.52 kg
Tastatura numerica
FingerPrint
Layout: QWERTY/QWERTZ/AZERTY in general NordVest
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Radeon PRO WX 3200 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da, Nu |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.