HP Alimentator laptop 90W 4.7A Original pin subtire
HP Alimentator laptop 90W 4.7A Original pin subtire. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Conectivitate:Specificatii tehnice
Putere: 90 W
Tensiune iesire: 19.5 V
Amperaj iesire: 4.62 A
Conector: 4.5mm – 3.0mm
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|
Articole vizualizate recent
HP ZBook Fury 15 G7 Hexa Core i7-10850H NVidia Quadro RTX 3000 6GB
Prețul inițial a fost: 3.695 lei.3.139 leiPrețul curent este: 3.139 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Placă video | NVidia RTX 3000 6GB |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Mini HDMI, Retea (RJ-45), Video Dedicata |
| Culoare | Argintiu, Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP Alimentator laptop 90W 4.7A Original pin subtire
115 lei TVA Inclus| Marca | HP |
|---|













Reviews
There are no reviews yet.