Imprimanta termica Epson TM-T88V USB + serial
Imprimanta termica Epson TM-T88V USB + serial. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Conectivitate:Brand Epson
Mod tiparire Termica
Memorie RAM standard (MB) 4 KB
Specificatii generale
Tehnologie Direct Thermal
Viteza de printare 300 mm/sec
Latimi banda 83 mm
Conectivitate USB + serial
Cutter Garantia cutterului: 2 mil. taieri
Alte caracteristici Printare in doua culori: negru si rosu
Metoda de alimentare cu hartie tip „drop in”
Input Voltage: 24 V AC
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele: Dimensiuni fizice
Greutate 1.5 kg
Dimensiuni 145 x 195 x148 mm
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | Epson |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
POS HP MP9 G4 Elo 2201L Full HD Hexa Core i5-8500T
Prețul inițial a fost: 2.535 lei.2.155 leiPrețul curent este: 2.155 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Rj-45, Touch, USB |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| Garantie | 1 An |















Reviews
There are no reviews yet.