Monitor CRT 21" – EIZO F930 / 773
Monitor CRT 21″ – EIZO F930 / 773. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):21
Diagonala:CRT
Rezolutie optima:1280 x 1024 @ 85 Hz
Rezolutie maxima:1280 x 1024 @ 85 Hz
Conectivitate:1x D-SUB (VGA)
Standarde:TCO’99
Consum:100
Starea produsului:S-H Grad A (import DANEMARCA)
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Eizo |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Dell Latitude 5420 Core i5-1135G7 win 10/11 3 ani garantie
Prețul inițial a fost: 1.865 lei.1.399 leiPrețul curent este: 1.399 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Argintiu, Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.