Monitor – HP EliteDisplay E190i, 19 Inch, IPS
Monitor – HP EliteDisplay E190i, 19 Inch, IPS. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):19
Diagonala:19 inch LED IPS
Intensitate luminoasa:250 cd/mp
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1280 x 1024
Unghi vizibilitate H/V:178/178 grade
Conectivitate:VGA DA
USB Da
DVI DA
Display Port Da
Consum:25W
Alte informatii:Culoare Argintiu/Negru
Greutate cu stand 4.9 Kg
Consum operational 25 W
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 19 inch |
| Marca | HP |
| Rezoluție | 1280×1024 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i7-10700 GeForce RTX 2070 8 GB DDR6 256 biti
Prețul inițial a fost: 5.395 lei.4.595 leiPrețul curent este: 4.595 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.