Monitor LCD 22" Philips 220WS
Monitor LCD 22″ Philips 220WS. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):22
Diagonala:LCD monitor / TFT active matrix – 22 inchWidescreen
Intensitate luminoasa:300 cd/m2
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1680 x 1050 at 60 Hz
Unghi vizibilitate H/V:160/160
Conectivitate:DVI-D, VGA
1 x VGA – 15 pin HD D-Sub (HD-15) ???? 1 x DVI-D – 24 pin digital DVI
Standarde:Plug and Play, TCO 03, FCC Class B certified, UL, TUV GS, cUL, SEMKO, TUV Ergo, DDC/CI
Consum:45 W
Alte informatii:ENERGY STAR Qualified
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:Perfecta!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Philips |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Tip Panou | LCD |
| Conectivitate | DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z6 G4 2 x Gold 5120 QUADRO P4000
Prețul inițial a fost: 7.520 lei.5.915 leiPrețul curent este: 5.915 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 14 Core – 28 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.2 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.