Monitor TouchScreen Fujitsu PREH MCI Usb
Monitor TouchScreen Fujitsu PREH MCI Usb. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):15
Diagonala:15 inch touchscreen LCD PANEL
Intensitate luminoasa:320 cd/m2
Contrast:500:1
Rezolutie optima:1024×768
Conectivitate:- Interfata Serial,
– interfata USB (2xusb)
Alte informatii: Monitorul cu MCR (cititor card) integrat
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Fujitsu |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
HP ProDesk 400 G5 Mini Pc i3-8100t Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 845 lei.625 leiPrețul curent este: 625 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.