Workstation – Lenovo ThinkStation P500 10-Core
Workstation – Lenovo ThinkStation P500 10-Core. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:20 x 2600 MHz Intel Deca Core Xeon Processor E5-2660 v3 25M Cache, 2.60 GHz
Memorie RAM:32 GB DDR4
Unitate Stocare::512Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro P620 2GB GDDR5 128-bit 4 x Mini DisplayPort
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Sloturi PCI:
1 x PCIe x1
2 X PCIe x4
2 x PCIe x16
1 x PCI
Porturi:
2 x DisplayPort
1 x DVI
1 x RJ45
8 x USB 3.0
4 x USB 2.0
1 x Serial
4 x Audio (2 pe fata + 6 pe spate)
2 x PS2
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC269Q High Definition
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Deca Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 10 Core – 20 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkPad X390 i5-8265U 13.3 inch Full HD
Prețul inițial a fost: 1.520 lei.1.295 leiPrețul curent este: 1.295 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.