HP Compaq dc5700 – Sistem PC
HP Compaq dc5700 – Sistem PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 1800 MHz Intel Pentium Processor E2160 (1.80 GHz, 800 MHz FSB)
Alege Model Procesor:Intel Dual Core
Memorie RAM:3 GB RAM DDR2
Unitate Stocare::80 GB SATA
Placa Video:Intel???? Graphics Media Accelerator 3000to 256 MB ( one VGA and one DVI-D)
Unitate optica:DVD
Retea:Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP/ Intel Pro 1000 PT PCIe Gigabit NIC
Conectivitate:Pe spate:
6 USB 2.0,
1 standard serial port,
1 optional serial port,
1 parallel,
2 PS/2,
1 RJ-45,
1 VGA,
audio in/out;
In fata:
2 USB 2.0,
headphone and microphone,
Dual Color Diagnostic LEDs
Sunet:Integrated High Definition audio with Realtek 2 channel ALC260 codec
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 1MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 80 GB |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |













Reviews
There are no reviews yet.