Laptop – HP ProBook 6550b
Laptop – HP ProBook 6550b. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 1860 MHz Intel Celeron???? Processor P4500 (2M Cache, 1.86 GHz)
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch 1366 x 768 ( HD ) LED backlight 16:9
Placa Video:Intel HD Graphics Dynamic Video Memory Technology 5.0
Retea:Gigabit Ethernet; Dongle wifi usb
Conectivitate:- DisplayPort
– VGA
– FireWire
– Microphone input
– Headphone output
– Modem
– LAN
– 3 x USB 2.0
– USB 2.0/eSATA
– Serial
– Dock
– Battery
– Memory Card Reader Yes ( SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card, MMCplus, SDHC Card )
– Expansion Bays 1 x Upgrade Bay
– Slots 1 x ExpressCard/54 ( 1 free )
Sunet:Stereo speakers , stereo microphone
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Alimentare
Tip baterie Li-Ion
Numar celule 6 celule
Putere acumulator 47 Whr
Adaptor AC AC 120/230 V (50/60 Hz)
Alte caracteristici
Dimensiuni 371 x 249 x 28 mm
Greutate 2.400 kg
Altele
Altele USB 2.0/eSATA
Webcam:WEBCAM pe USB cu MICROFON Integrat (CONTRACOST)
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Intel Dual Core, Intel Celeron |
| Generatie Procesor | Intel Celeron, Intel Dual Core |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, Port Serial, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Lenovo Thinkpad L590 15.6 FHD i5-8365U
Prețul inițial a fost: 1.878 lei.1.465 leiPrețul curent este: 1.465 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A+ |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.