Workstation – Workstation HP Z4 G4 W-2125
Workstation – Workstation HP Z4 G4 W-2125. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 4000 MHz Intel QUAD Xeon W-2125 Processor 8.25M Cache/
Memorie RAM:32/64 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro P620 2GB GDDR5 128-bit 4 x Mini DisplayPort
Retea:2 x Intel i219LM + i210AT – 10/100/1000Gbps
Conectivitate:2 x Rj-45
10 x USB 3.1
2 x PS2
1 x Serial
3 x Audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC221
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Sloturi PCI:
4 x PCI Express 3.0 x16
1 x PCI Express 3.0 x8
2 x PCI Express 3.0 x4
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Deca Core, Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |


















Reviews
There are no reviews yet.