Calculator – Fujitsu Siemens ESPRIMO E910
Calculator – Fujitsu Siemens ESPRIMO E910. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-3470 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 up to 1759 MB
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 1 x PCI Express 2.0 x16
– 1 x PCI Express 2.0 x4
– 1 x PCI Express x1
– 1 x PCI
– 2 x SATA III
– Raid 1/0
– Porturi
– 12 x USB
– 2 x PS2
– 1 x Serial
– 1 x DisplayPort
– 1 x DVI
– 1 x RJ45
Carcasa Model/Tip:DESTOP SFF
Sunet:High Definition Audio Difuzoare integrate
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 3 MB, 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
















Reviews
There are no reviews yet.